Action - Zastępca Kierownika Sklepu Warszawa Zielony Targówek

Action to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont z produktami niespożywczymi, w którym zatrudnionych jest już 55 000 pracowników w ponad 1500 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu, Austrii, a teraz również w Polsce.

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu Action. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju Action i doświadczeniach naszych klientów.

Jesteś osobą z inicjatywą, a satysfakcję klientów stawiasz na pierwszym miejscu? Dołącz już dziś do zespołu Action na stanowisku:

Zastępca Kierownika Sklepu

Zadania:

współpraca z kierownikiem sklepu w zakresie koordynowania i organizowania pracy
nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem sklepu pod nieobecność kierownika
nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych oraz standardów ekspozycji towarów
aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta
dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci

Oczekujemy od Ciebie:

doświadczenia w kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem (także na stanowisku starszego sprzedawcy, asystenta lub zastępcy kierownika)
umiejętności organizowania i planowania pracy, zorientowania na wyniki
zdolności przywódczych, odpowiedzialności, uczciwości i samodzielności
entuzjazmu i dynamiki w działaniu

W zamian oferujemy:

pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji
profesjonalny system szkoleń
możliwość rozwoju i awansu zawodowego
bezpłatny pakiet opieki medycznej
26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie
rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action
umowę o pracę na 24 miesiące, bez okresu próbnego

Jako firma odpowiedzialna społecznie, jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Odwiedź naszą stronę kariery, aby dowiedzieć się o nas więcej

  • Dodane o 20:52, 21 września 2020
  • Wyświetleń:2086
  • ID ogłoszenia: 604052442
Użytkownik
Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Targówek

O firmie
Action to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont z produktami niespożywczymi, w którym zatrudnionych jest już 45 000 pracowników w ponad 1200 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu, Austrii, a teraz również w Polsce.

Jesteś osobą z inicjatywą, a satysfakcję klientów stawiasz na pierwszym miejscu? Dołącz już dziś do zespołu Action
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Ewelina