Action to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont z produktami niespożywczymi, w którym zatrudnionych jest już 50 000 pracowników w ponad 1500 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu, Austrii, a teraz również w Polsce.

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu Action. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju Action i doświadczeniach naszych klientów.

Jesteś osobą z inicjatywą, a satysfakcję klientów stawiasz na pierwszym miejscu? Dołącz już dziś do zespołu Action na stanowisku:

Kierownik Sklepu

Zadania

zarządzanie podległym zespołem pracowników: rekrutacja, szkolenie, motywowanie

nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych oraz standardów ekspozycji towarów

koordynacja pracy sklepu

aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta

dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci

Oczekujemy od Ciebie

doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu kilkunasto osobowym zespołem

umiejętności organizowania i planowania pracy, zorientowania na wyniki

zdolności przywódczych, odpowiedzialności, uczciwości i samodzielności

entuzjazmu i dynamiki w działaniu

dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

W zamian oferujemy

ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

bezpłatną opiekę medyczną

26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie

rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action

elastyczny czas pracy

profesjonalny system szkoleń

możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Jako firma odpowiedzialna społecznie, jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Odwiedź naszą stronę kariery, aby dowiedzieć się o nas więcej:

  • Dodane o 10:22, 22 września 2020
  • Wyświetleń:1121
  • ID ogłoszenia: 625676485
Użytkownik
Lokalizacja

Kraków, Małopolskie, Łagiewniki-Borek Fałęcki

O firmie
Action to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont z produktami niespożywczymi, w którym zatrudnionych jest już 45 000 pracowników w ponad 1200 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu, Austrii, a teraz również w Polsce.

Jesteś osobą z inicjatywą, a satysfakcję klientów stawiasz na pierwszym miejscu? Dołącz już dziś do zespołu Action
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Action